Skrivbord palisander

476718

SKRIVBORD, palisander, 1960-tal, fristående modell med dörr samt lådor, höjd ca 72, 130x74 cm

CITES-intyg medföljer

Visst slitage

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Rum 2

Skrivbord palisander

Budhistorik (13 bud)
3400720
2 600
3400714
2 400
3400699
3400565
3400698

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.