Petter Pettersson akvarell

476717

PETTER PETTERSSON (född 1942): Ansikte, signerad Petter Pettersson, akvarell, bladmått ca 44x33 cm

Tavelvagn 26

Petter Pettersson akvarell

Budhistorik (1 bud)

3400277
2017-08-03 23:44:57

2017-08-04 kl 14:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.