Acke Oldenburg

476715

ACKE OLDENBURG (1923-2005): Komposition, blandteknik på tjock gipsrelief, signerad Acke O, ca 48x24, tjocklek 3 cm

Vissa repor

Fack 5

Acke Oldenburg

Budhistorik (9 bud)
3401169
700
3401168
650
3401165
600
3401122
550
3400751
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.