Bordslampa med prismor

476712

BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, 2 ljuspunkter, olikslipade prismor, förgylld metall, höjd ca 57 cm

Omarbetad, saknar prismor

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 8

Bordslampa med prismor

Budhistorik (3 bud)

3401267
3400517
3392965

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.