Ivan Constantin oljemålning

476711

IVAN CONSTANTIN (född 1895-?): Porträtt av Mina Danielsson fru till Gottfrid Danielsson, grundare av Danielssons karamellfabrik, signerad och daterad 25, olja på duk, ca 90x73 cm, ramens yttermått 115x95 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Ivan Constantin oljemålning

Budhistorik (31 bud)
3401135
3 800
3401134
3 600
3401131
3 400
3401129
3 200
3401126

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.