Nicolaas Steffelaar akvarell

476710

NICOLAAS STEFFELAAR (1852-1918): Yngling med krus, signerad N Steffelaar, akvarell, ca 29x21 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 8

Nicolaas Steffelaar akvarell
Budhistorik (1 bud)

3401402
2017-08-04 20:51:24

2017-08-04 kl 20:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.