Koppartunna

476705

KOPPARTUNNA, omkring 1900, hänklar i mässing, höjd ca 40, diameter 47 cm

Slitage, bucklor, hål i botten

Metall, Diverse

Koppartunna

Budhistorik (11 bud)
3404133
3404128
750
3400162
700
3399154
650
3399076
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.