Armband förgyllt silver diamanter

476704

ARMBAND, förgyllt silver, rosenslipade diamanter, folierade, 18/1900-tal, svenska importstämplar, dekor av akunatusblad, längd ca 19 cm

Guld/Smycken

Budhistorik (7 bud)
3400765
3400764
3400762
850
3400516
3394276
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.