Kai Kristiansen soffbord

476702

KAI KRISTIANSEN, soffbord, palisander, 1960-tal, palisander/palisanderfaner, 2 utdragbara skivor, märkt Danish Furniture makers, höjd 47, 147-247 x 59 cm

CITES-intyg medföljer

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Citesintyg söker

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 11

Kai Kristiansen soffbord

Budhistorik (13 bud)
3400600
3 800
3400582
3 600
3400582
2 800
3400578
2 600
3400578

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.