Hans Fritzdorf oljemålning

476701

HANS FRITZDORF (1927-1990), motiv av trädgårdscafé, signerad och daterad HF 42, olja på duk, 60x75 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Tavelvagn 1

Hans Fritzdorf oljemålning

Budhistorik

2017-08-04 kl 21:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.