Stolar palisander Mogens Kold 4+2 stkn

476700

STOLAR, 6 st varav 2 st med karm, palisander, 1960-tal, Mogens Kold, Danmark, 1 stol brickmärkt, höjd ca 77,5, sitthöjd 44 cm

CITES-intyg medföljer

Bruksslitage, klädsel/stoppning saknas

Möbler, Stolar, Design

Rum 3

Budhistorik (16 bud)
3397914
5 400
3401235
5 200
3397914
5 000
3400250
4 800
3397914
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.