Yrjö Edelmann litografi

476698

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), komposition med papper, litografi, signerad och numrerad 109/150, ca 59 x 85 cm.

Fack 33

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (11 bud)
3400647
950
3400547
900
3393077
850
3398808
3393077
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.