Yrjö Edelmann litografi

476697

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), golfare, litografi, signerad och numrerad 65/175, ca 80x57 cm.

Fack 44

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (30 bud)
3401037
3401034
2 800
3401033
2 600
3401031
2 400
3401012

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.