Bo-Åke Adamsson litografi

476695

BO-ÅKE ADAMSSON (född 1941) golfare, litografi, signerad samt med E A, ca 62 x 46 cm.

Fack 34

Bo-Åke Adamsson litografi
Budhistorik (7 bud)
3398324
650
3400552
600
3398324
500
3400550
450
3398324

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.