Stadsvapen

476682

STOCKHOLMS STADSVAPEN, S:t Erik, 1900-talets första hälft, sköld i bemålat gjutjärn med vred, ca 29 x 19 cm.

Rostangrepp, bruks och åldersrelaterat slitage.

Diverse

Hylla 3

Stadsvapen

Budhistorik (24 bud)
3401115
1 800
3401109
1 700
3401026
1 600
3401107
1 600
3401026

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.