Albert Amelin litografi

476681

ALBIN AMELIN (1902-75): Fiskebåtar, signerad Amelin, färglitografi, provtryck, tryckytans mått ca 58x75 cm.

Fack 34

Albert Amelin litografi
Budhistorik (8 bud)
3401364
3401136
3400504
950
3400116
900
3397157
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.