Industriskåp

476675

INDUSTRISKÅP, 1 par, Bröderna Edström, 1900-talets andra hälft, lackerad metall, lådor, höjd ca 97, 45x47

Bruksslitage, vissa skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Industriskåp

Budhistorik (12 bud)
3400098
3399144
3399141
950
3399140
900
3399139
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.