Flintlåspistoler

476674

FLINTLÅSPISTOLER 1 par, brittiska, omkring 1800 signerade Thomas, avskruvbara pipor, längd 16 cm

skruvar saknas, skador

Vapen/Medaljer

Monter 5

Flintlåspistoler

Budhistorik (5 bud)
3399869
3 600
3392406
3 400
3392154
3 200
3392405
3 200
3392154

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.