Fredrico de Albinini Blandteknik

476673

FREDIRCO DE ALBININI (samtida), Motiv av Marilyn Monroe, förgylld slagmetall, tryck samt akryl på duk, signerad, ca 100x140 cm

Rum 4

Budhistorik (9 bud)
3401450
3 200
3400878
3400877
2 600
3400737
2 400
3400160

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.