Golvur 1800-tal

476672

GOLVUR, 1800-tal, i form av kolonn, gråmålad, profilerad front, höjd ca 240 cm, vev, pendel och lod finns, skador

Slitage, skador, nyckel saknas

Klockor/Ur

Rum 7

Golvur 1800-tal

Budhistorik (35 bud)
3400661
10 500
3400660
10 000
3400660
9 000
3400655
8 800
3400655
8 600

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.