Bengt Orup

476669

BENGT ORUP (1919-1996): Kompositioner, 3 st, signerade Orup samt numrerade i upplaga om 200 ex, färglitografier, bildyta ca 30x21 cm

Fack 40

Bengt Orup
Budhistorik (4 bud)

3401202
3401200
1 900
3394638
3393788

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.