Thodore Scott Dabo oljemålning

476667

THEODORE SCOTT DABO (1877-1928): Hamnmotiv, signerad och daterad 12, olja på duk, 64x90 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (8 bud)
3401389
5 200
3401386
5 000
3401384
4 800
3401383
4 600
3395554
3 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.