Lisa Johansson Pape

476664

LISA JOHANSSON-PAPE, Asea, 1950-tal, taklampa, opalglas med takkåpa i metall, höjd ca 34, diameter 25 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor, Design

Hylla 4

Lisa Johansson Pape

Budhistorik (13 bud)
3400961
1 900
3401020
1 800
3400961
1 700
3401019
1 600
3400961

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.