Olof Hermelin oljemålning

476663

OLOF HERMELIN (1827-1913): Stuga med eka, signerad, olja på duk, 32x54 cm

krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 26

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3398845
7 200
3400957
7 000
3398845
6 600
3400955
6 400
3398845
6 200

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.