Oljemålning med insjömotiv

476662

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, insjölandskap, olja på duk, 30x43 cm

krackelerad

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Oljemålning med insjömotiv

Budhistorik (18 bud)
3401272
1 300
3401130
3401270
3401130
3400731
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.