Taklampa 1960-tal

476661

ROBERT HAUSSMAN, Swiss Lamps international, taklampa "Lichtstruktur", 1960-tal, stomme i förkromad metall samt plast, 19 klädlampshållare, höjd ca 70, diameter 80 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor, Design

Rum 15

Taklampa 1960-tal

Budhistorik (21 bud)
3401213
5 800
3401208
5 600
3401196
5 400
3401182
5 200
3401182
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.