Sixten Lundbohm oljemålning

476660

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Stilleben med blommor och frukt, signerad Lundbohm, olja på pannå, ca 35x41 cm

Kundcenter

Sixten Lundbohm oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3400562
3399146
3395501
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.