Berndt Helleberg träsnitt

476658

BERNDT HELLEBERG (1920-2008) (2) landskap, signerade och daterade -53 resp -52, ett numrerat 2/25, träsnitt, 10,5x37,5 resp 13,5x24 cm

Konst, Skulpturer

Tavelvagn 1

Berndt Helleberg träsnitt

Budhistorik (1 bud)

3397852
2017-08-01 23:54:22

2017-08-04 kl 16:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.