Hatthylla funkis

476657

HATTHYLLA, funkis, omkring 1900-talets mitt, metall, längd ca 120 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 1

Hatthylla funkis

Budhistorik (7 bud)
3400969
600
3400938
550
3400853
500
3400791
450
3394475

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.