Hörnskåp 1700-tal

476656

HÖRNSKÅP, 1700-tal, gråmålat, 2-delat, förgyllda beslag, höjd 205, 97x65 cm, nycklar finns

lås med osäker funktion,

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Hörnskåp 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
3399577
6 000
3399576
5 600
3399574
5 200
3399045
4 400
3393404
4 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.