Lena Linderholm

476650

LENA LINDERHOLM, blomstermotiv, litografi signerad samt numrerad 4/225, ca 89 x 60 cm.

Fack 45

Lena Linderholm
Budhistorik (9 bud)
3400109
700
3398380
650
3398375
600
3398018
550
3394980
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.