Bert-Håge Häverö litografi Sommar

476646

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Ljusterö, signerad Bert Håge Häveröf, färlitografi, numrerad 333/360, ca 37x52 cm

Konst, Grafik, Specialauktion

Tavelvagn 26

Budhistorik (19 bud)
3399812
1 300
3399761
3399440
3399356
3398376
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.