Klaffbord

476643

KLAFFBORD, 1800/1900-tal, svarvade ben, svänga konturer på skivorna, fanerat, höjd ca 74, längd 90, bredd 44 (ggr 3).

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Klaffbord

Budhistorik (1 bud)

3391840
2017-07-27 22:55:42

2017-08-03 kl 21:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.