Bert Håge Häverö litografi Sommar

476642

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Stockholms ström, signerad Bert Håge Häverö, numrerad 184/360, färglitografi, ca 36x50 cm

Konst, Grafik, Specialauktion

Tavelvagn 26

Budhistorik (20 bud)
3399583
1 600
3399442
3399575
1 400
3399442
1 300
3399571

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.