Teddybjörnar

476640

TEDDYBJÖRNAR (7) m m bl a Steiff, 1900-talets första hälft, textila material, stoppade med halm, höjd mellan 12 - 73 cm.

Alla ej kompletta, bruks och åldersrelaterat slitage.

Leksaker

Teddybjörnar

Budhistorik (11 bud)
3391954
3391953
950
3391952
900
3391951
850
3391944

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.