Elis Ryberg oljemålning

476636

ELIS RYBERG (1919-1985): "Torget på Capri'', signerad Elis Ryberg, olja på pannå, 64x81 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Tavelvagn 26

Elis Ryberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3399929
3398961
750
3398523
450
3392047
3392031

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.