Soffbord troligen Englesson

476626

SOFFBORD, krom samt mässing, 1980-tal, troligen Englesson, kvadratisk form, höjd ca 49, 119x119 cm

Slitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 2

Soffbord troligen Englesson

Budhistorik (3 bud)

3399536
500
3396447
450
3396447

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.