Bordslur

476624

BORDSLUR för radio, Sterling baby, 1920-tal, svartlackerad plåt, höjd ca 46 cm.

Fattas ett av fästena där luren möter ställningen, bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Bordslur

Budhistorik (23 bud)
3400155
1 600
3400151
3400154
3400151
1 400
3400153
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.