Chiffonjé empire

476620

CHIFFONJÉ, empire, fanérad i alm, brännförgyllda beslag, Stockholmsarbete, inredning med lådor och brevfack, krön med tandsnitt, övre låda med skrivskiva, höjd 134, 114x49 cm

2 lås saknas, fanérskador, saknar delar, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Chiffonjé empire

Budhistorik (2 bud)

3400047
3398457

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.