Sekretär

476618

SEKRETÄR, 1800/1900-tal, blandstil, överdel med bl a välvda dörrar till fak på sidorna, tre lådor under, fanerad i mahogny och valnöt, dekorativa nyckelplåtar, nycklar finns, höjd ca 128 samt 92x45 cm.

Bruks och åldersrelaqterat slitage.

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Sekretär

Budhistorik (14 bud)
3399692
1 400
3399828
1 300
3399692
3399677
3399677

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.