Gustav Rudberg motiv från Hven

476614

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Motiv från Hven, signerad Rudberg, olja på duk, ca 60x105 cm

Rum 22

Budhistorik (17 bud)
3400055
16 000
3400054
15 500
3400051
12 000
3400050
10 000
3399972
7 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.