Dosor med silverlock

476612

GLASBURKAR med silverlock, 4 st, graverade, höjd ca 4 cm

skador, nagg

Silver

Visas på begäran

Dosor med silverlock

Budhistorik (4 bud)

3392328
600
3392459
550
3392328
3391929

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.