Sekretär i rokoko

476602

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, rokoko, fanerad i alm, inredning med lådor och fack, beslag i brons, och förgylld mässing, höjd 106, 105x49 cm, nycklar finns

fanérskador,

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Sekretär i rokoko

Budhistorik (5 bud)
3399956
3 400
3399842
3 200
3399229
3391679
2 800
3391484

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.