Staffan Östlund olja

476601

STAFFAN ÖSTLUND (1924-2007): Komposition, olja på duk 70x135 cm, monogramsignerad

Rum 16

Staffan Östlund olja

Budhistorik (26 bud)
3400038
7 200
3400041
7 000
3400038
6 800
3400039
6 600
3400038
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.