Salongsbord

476580

SALONGSBORD på pelarfot, empirestil, 1900-tal, med klaffar, mahognyfanér, höjd 76, 90x74 cm

repor blekt,

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Salongsbord

Budhistorik (2 bud)

3399927
3391481

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.