Fat tenn England Joseph Spackman

476577

FAT, tenn, England, 1700-tal, Joseph Spackman (1764-1784), London, diameter ca 30 cm

Obetydliga stötskador

Metall, Diverse

Monter 4

Budhistorik (9 bud)
3399992
700
3399983
650
3396120
600
3399982
550
3396120
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.