Arkivskåp

476575

ARKIVSKÅP, 1920/30-tal, rulljalusi med bakomvarande schatull samt hyllor, höjd ca 76, 92x36 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Arkivskåp

Budhistorik (8 bud)
3399220
600
3400000
600
3399220
550
3399999
500
3399220
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.