Augusta Jensen oljemålning

476569

AUGUSTA JENSEN (1858-1936): Elegant kvinna i salongsinteriör, signerad och daterad Augusta Jensen, Willa Bo 1895, olja på duk, ca 76x53,5 cm
.

Konst, Äldre måleri

Augusta Jensen oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3399382
15 000
3399381
14 500
3399380
14 000
3399379
13 500
3399378
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.