Klaffbord

476566

KLAFFBORD, 1800-talets början, höjd ca 73, 94x69, klaffarna varera 22 cm

Ytslitage, något slagen skiva och klaffar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Klaffbord

Budhistorik (1 bud)

3403829
2017-08-06 18:33:28

2017-08-06 kl 19:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.