Man med pipa oljemålning

476562

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man med pipa, olja på duk, ca 24x18 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Fack 41

Man med pipa oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3399666
750
3399961
700
3399666
650
3399959
600
3399666
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.